Ми в соціальних мережах

Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця»В рамках проєкту «ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці» здобувачі освіти 6-З класу ліцею № 21 "Перспектива" відвідали бібліотеку української діаспори ім. Джона Маккейна. Насичений тиждень ліцею № 21 "Перспектива"Здобувачі освіти ліцею 21 "Перспектива" міста  Дніпра  поспілкувалися з волонтерками   Anne Binstock та Mary Byrnes про улюблені фільми та телешоу.До 210 річниці від Дня народження Тараса Шевченка Здобувачі освіти Дніпровського ліцею №21 "Перспектива" з метою реалізації проєкту «ВМУЗЕЇ:(не)дрібниці на уроці» відвідали музей Музей Історії ДніпраДругий етап "Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Команда ліцею № 21 "Перспектива" здобула почесне ІІ місце!До дня народження поетеси та письменниці Лесі Українки в ліцеї № 21 "Перспектива" пройшли заходиКрим - це Україна!Друга річниця повномасштабного вторгнення росії на територію України. Дякуємо ЗСУ за кожен новий день, та за можливість навчатися в стінах школи!

14 бер. 2024
Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця»
Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця» . Наші учні постійно долучаються до волонтерської діяльності БО «БФ «Рішучі серця»! Діти займались фасуванням продуктових наборів на наступний тиждень для бенефіціарів ВПО! Наші діти - це наше майбутнє!

13 бер. 2024
В рамках проєкту «ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці» здобувачі освіти 6-З класу ліцею № 21 "Перспектива" відвідали бібліотеку української діаспори ім. Джона Маккейна. На уроці з предмету Здоров'я, безпека і добробут, ліцеїсти познайомились з темою "Супергерої проти фейків" де вчилися аналізувати інформацію сучасних ЗМІ, виявляти фейки, маніпуляції, клікбейт, приховану рекламу . В бібліотеці учні мали змогу побачити унікальні примірники газет, яким вже понад 100 років!

9 бер. 2024
Насичений тиждень ліцею № 21 "Перспектива"
Насичений тиждень ліцею № 21 "Перспектива". До всесвітнього дня імунітету здобувачі освіти знайомились корисними властивостями яблука, ліцеїсти 9 класу поставили сценки до дня народження Т.Г. Шевченка, учні 4 класу на уроці ЯДС висаджували квіти для майбутніх дизайнерських клумб, здобувачі освіти 6-З класу виконали проєктну роботу "Внесок Гай Юлія Цезаря в Римську державу" , в 2-В класі відбулася година спілкування на тему «Почуття та емоції людини», а в 6-З/1 - «Конфлікт. Стилі поведінки під час конфлікту». У Молодших ліцеїстів відбулися майстер-класи до свята весни, дівчата взяли участь у конкурсі "Міс Весняночка". До 210 річниці Т.Г. Шевченка ліцеїсти створили малюнки, читали вірші українською та англійською мовою, провели інтелектуальну гру "На гостину до Кобзаря".