26 лют. 2024

Крим - це Україна!

"Крим - це Україна!" 26 лютого закарбувалося у пам'яті багатьох кримчан, як кордон між до і після... І спротив у лютому 2014 в Криму, і боротьба сьогодні показує, що ми волелюбний народ та будемо виборювати своє право на свободу! Крим - це Україна!
26 лют. 2024

Друга річниця повномасштабного вторгнення росії на територію України. Дякуємо ЗСУ за кожен новий день, та за можливість навчатися в стінах школи!

24.02.2024 року - друга річниця повномасштабного вторгнення росії на територію України. Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" провели заходи на яких підняли питання: "Як відмова від споживання російського контенту наближає перемогу?", "Мова - зброя українського народу", "Волонтер в кожному з нас". Ліцеїсти згадали як все починалося, які страхи тоді були, як вони справилися з цим та запропонували свої методи допомоги для досягнення нашої ПЕРЕМОГИ. Дякуємо
24 лют. 2024

Разом до Перемоги!

Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» та БО «БФ «Рішучі серця» передали смаколики та шкарпетки нашим захисникам з полку «Азов»
23 лют. 2024

Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" взяли участь у другому етапі змагань з футзалу у всеукраїнській шкільній лізі пліч-о-пліч. Команда ліцею №21 вийшла в півфінал. Вітаємо! Разом до Перемоги!
21 лют. 2024

Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" долучились до святкування Міжнародного дня рідної мови. Мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Ліцеїсти створювали буклет-листівки, проводили ігрові хвилинки на тему "Збагачую мову Прикметниками". Здобувачі освіти 5 класу відвідали міську публічну бібліотеку, де взяли участь в пізнавально-розважальному заході, 6-З(1) провели інтерактивну гру "Мовна мозаїка", а 9-З клас - тематичний урок, по завершенню якого отримали дипломи "Знавець рідної мови".
20 лют. 2024

Ліцеїсти вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Ліцеїсти, вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні, виготовили обереги "Янголи пам'яті". Здобувачі освіти 6-З/1 класу поклали квіти до меморіалів на Алеї пам'яті Героїв Небесної Сотні . Учні та вчителі разом створювали локації з ушанування пам’яті Героїв - борців за свободу та гідність України.
19 лют. 2024

До Дня Державного герба України здобувачі освіти ліцею № 21 провели годину спілкування "Свята спадщина, Державний герб України"

Державний герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією. Здобувачі освіти ліцею № 21 провели годину спілкування "Свята спадщина, Державний герб України" Як державний символ — Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття. Із давніх часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Археологи віднаходили зображення у багатьох пам’ятках культури, датованих ще першим століттям нашої ери. Тризуб об’єднує українців, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України від російської збройної агресії — він є символом, в якому закодована сила української нації, її дух, традиції та століття боротьби за незалежність.
18 лют. 2024

Група здобувачів освіти ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра поспілкувалися з волонтерками Anne Binstock та Mary Byrnes про сімейні традиції, родину та хобі членів родини. Mary розповіла про своє життя на Алясці, захоплення рибальством та сімейні традиції. Учні розповідали про свої родини, сімейні святкування та ділилися враженнями про сімейні подорожі та візити до дідусів і бабусь.
17 лют. 2024

Разом до Перемоги!

Наші ліцеїсти для захисників, які перебувають на лікуванні, передали смаколики, засоби гігієни, листи та малюнки з побажанням найшвидшого одужання. Дякуємо захисникам, що маємо можливість навчатися!
16 лют. 2024

Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" відзначають державне свято - День єднання

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" долучились до свята, яке покликане нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць. Ліцеїсти взяли участь в арт-акції «Я люблю Україну», створивши малюнки, колажі, голубів миру та долоні єдності. У старших здобувачів освіти пройшли тематичні години на тему «Незалежна Україна – квітучий, вільний край»