14 лют. 2024

Вчителі та здобувачі освіти ліцею разом з багаторічним партнером БО "Рішучі серця" долучились до створення свята Дня Святого Валентина

Вчителі та здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" разом з нашим багаторічним партнером БО "Рішучі серця" долучились до створення свята для багатодітних родин внутрішньо переміщених осіб. У Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відзначили День Святого Валентина. Ліцеїсти проводили діткам майстер-класи, танцювали флешмоб та співали українські і авторські пісні. Учасники створили валентинку розміром 2 на 3 метри з долоньок, її подарують нашим захисникам.

Майстер-класи до Дня Святого Валентина

Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" на майстеркласі, який провели представники громадської організації "Співдія", створили вітальні листівки до дня Святого Валентина для матусь. 2-Б змайстрували дерево привітань, перші класи виготовили авторські валентики, а шості класи на уроці англійської мови ознайомились з історією святкування Дня закоханих в різних країнах світу.

Ліцеїсти відзначають День Святого Валентина

Щороку 14 лютого українці та весь світ відзначають День Святого Валентина. Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" підготували листівки, подарунки які зробили своїми руками і привітали зі святом своїх близьких, рідних та знайомих. Ліцеїсти 5 класу відвідали міську бібліотеку, де дізнались історію створення свята, пограли в різноманітні ігри і отримали заряд позитивних емоцій.Щороку 14 лютого українці та весь світ відзначають День святого Валентина. Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" підготували листівки, подарунки які зробили своїми руками і привітали зі святом своїх близьких, рідних та знайомих. Ліцеїсти 5 класу відвідали міську бібліотеку, де дізнались історію створення свята, пограли в різноманітні ігри і отримали заряд позитивних емоцій.. Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" підготували листівки, подарунки які зробили своїми руками і привітали зі святом своїх близьких, рідних та знайомих. Ліцеїсти 5 класу відвідали міську бібліотеку, де дізнались історію створення свята, пограли в різноманітні ігри і отримали заряд позитивних емоцій.
10 лют. 2024

Здобувачі освіти ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра поспілкувалися з волонтерками Anne Binstock та Mary Byrnes про те як українці та американці провадять вихідні. Поділилися розповідями про свої захоплення, улюблені пісні та виконавців. Продемонстрували свої творчі здобутки та послухали улюблену музику. Пізнаємо світ через мистецтво.
8 лют. 2024

Здобувачі освіти 11-х класів ліцею №21 «Перспектива» відвідали Університет митної справи та фінансів.

8 лютого з метою профорієнтації здобувачі освіти 11-х класів ліцею №21 «Перспектива» відвідали Університет митної справи та фінансів. Ліцеїсти зустрілися з представниками всіх факультетів університету, ознайомилися з освітніми програмами, правилами прийому, сучасними аудиторіями. По завершенню офіційної частини відвідали Музей історії митної справи, дізналися про етапи й розвиток грошей на території України з найдавніших часів і до сучасності.
5 лют. 2024

Продовжуємо вивчення культур та практику усного спілкування англійською мовою з волонтерками Anne Binstock та Mary Byrnes

здобувачів освіти ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра поспілкувалися з волонтерками Anne Binstock та Mary Byrnes про те як правильно будувати речення в англійській мові, вивчили нові ідіоми та обговорили музичні стилі та улюблених виконавців. Продовжуємо вивчення культур та практику усного спілкування англійською мовою.
5 лют. 2024

Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива"

Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива". Здобувачі освіти вивчали та створювали хімічні елементи, знайомились з рослинами заповідників, на уроках інформатики молодші ліцеїсти за допомогою фігур конструювали будинки, потяг та тваринок, старші здобувачі освіти зібрали джойстик, яким можна керувати літальними засобами в онлайн іграх. Учні брали участь у конкурсі "Таланти ліцею № 21" де переможці отримали дипломи та солодкі подарунки. Ми зібрали солодощі, малюнки, листи, засоби гігієни і передали нашим захисникам. Виховуємо свідоме покоління
3 лют. 2024

Ліцеїсти завітали до Будинку матері і дитини

Вчителі, батьки та здобувачі освіти ліцею № 21 «Перспектива», для будинку матері та дитини children_ng_mariupol, в якому знайшли прихисток родини з дітьми з Маріуполя, Бахмута та інших міст, зібрали гарні яскраві книжки та іграшки і разом із Тамара Назарова передали дітям. Вихованці будинку матері та дитини оточили ліцеїстів: кожен намагався поділитися своїми історіями, показати іграшки, привернути до себе увагу. Найголовніше для дітей було спілкування, те чого їм всім так не вистачає. Діти- це наше майбутнє.
2 лют. 2024

До Дня Соборності в нашому закладі пройшов конкурс "Таланти ліцею № 21" в якому взяли участь майже 100 учасників! Дякуємо ліцеїстам, що розкрили і показали свої різносторонні здібності. Наші діти найталановитіші! Всі отримали дипломи, а переможці ще й солодкі подарунки. Вітаємо та бажаємо нових творчих звершень!
31 січ. 2024

Здобувачі освіти 10-го класу Ліцею 21 "Перспектива" завітали на музейне заняття "Голодомор - геноцид українського народу", яке пройшло у форматі учнівської конференції. Після виголошення коротких доповідей по ключових питаннях даної теми, учні з інтересом ознайомилися з експонатами, які ілюструють процес розкуркулення - переддень трагедії Голодомору. А також показують ставлення до подій 1933 року тодішнього вищого керівництва УСРР. Урок пройшов у формі доповідей та їх обговорення. Учні пригадали ключові дати та події, які передували Голодомору. Опрацювання й узагальнення навчального матеріалу, проілюстроване музейними експонатами, безсумнівно, сприяє кращому засвоєнню знань, і допоможе скоригувати наслідки вимушеного онлайн-навчання упродовж останніх років.