Вступ до школи

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно з наказом МОН України № 367 від 16.04.18 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для  здобуття повної загальної середньої освіти» для зарахування до 1 класу закладу освіти потрібно надати такі документи:

-  заява на зарахування одного з батьків дитини;

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

-  оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

-  документ, що підтверджує місце проживання дитини;

-  довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її незарахування до нього.

Мікрорайон КЗО «СЗШ №21» ДМР

Згідно з рішенням Шевченківської районної і місті Дніпрі ради №233 від 16.08.2016 «Про облік дітей і підлітків Шевченківського району» за КЗО «СЗШ №21» ДМР закріплено територію обслуговування району:

вул. Короленка 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14/16, 18.

вул. Святослава Хороброго 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38,  40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62.

вул. Мечнікова

вул. Андрія Фабра 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19д. 21, 21а, 23, 25, 27.

вул. Старокозацька 22, 24, 26. 28, 30, 32, 34, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 42, 44, 41/43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.

вул. Воскресенська 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 15, 21, 21а, 28, 20.

вул. Челюскіна 1-10.

Вчителі майбутніх першокласників 2019-2020 н.р.:

Єрмолаєва Наталія Владиславівна, класний керівник 4-Б класу

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», стаж роботи – 12 років

• Учасниця майстер-класів Ш. Амонашвілі « Гуманно- особистісний підхід до дітей у освітньому процесі»
  • Учасниця» не конференції» з гендерної освіти
  • Пройшла курс підготовки на семінарі по шкільній програмі превентивної освіти для учнів початкової школи  « Корисні звички», « Цікаво про корисне».
  • Пройшла навчання в рамках курсу  UNICEF « Основи соціальної і здоров’язбережувальної компетентності»
  • Пройшла навчання з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» у початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок, та успішно пройшла онлайн-курси у за цими ж програмами
  • Успішно пройшла онлайн-курс «Домедична допомога»
  • Пройшла онлайн-курс «Для вчителів початкової школи»
  • Пройшла курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до концепції «Нова українська школа»
  • Взяла участь у хакатоні «Учитель – агент змін» «Сучасна громадянська освіта: виклики та рішення»
  • Активна учасниця навчальних інтернет-марафонів та  вебінарів за новими методиками навчання та виховання ,одним з останніх, є вебінар на тему «Організація ігор і вправ, спрямованих на розвиток навичок спілкування у дітей»(методика «пластичного дзеркала»)

На уроках проявляю грунтовну професійну компетентність, використовую сучасні форми і методи навчання та виховання, створюю атмосферу зацікавленості, психологічного комфорту, добре розумію вікові психологічні особливості учнів.

Добра, творча, активна, сучасна, весела.

Макарова Лариса Юріївна, класний керівник 4-А класу

Макарова Лариса Юріївна  - кваліфікований учитель, досконало володіє методикою викладання предметів початкової школи. Вдало реалізує питання гуманізації, стосунків з учнями, розвитку креативної особистості, особистісно орієнтованого навчання.  Використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу до організації навчально-виховного процесу, працює по реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти.

У своїй роботі практикує інноваційні комп'ютерні технології, на педраді та методичних семінарах показала використання мультимедійних технологій для контролю визначення рівня знань, умінь і навичок учнів. Пройшла курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до концепції «Нова українська школа»

Результативно працює з обдарованими дітьми. Її учні займають призові місця в конкурсах “Медвежонок”, “Лукоморье”, “Кенгуру”.

Працює в тісній взаємодії з батьками учнів, відзначається високою загальною культурою, користується авторитетом серед батьків та учнів.