Ми в соціальних мережах

У Дніпровському ліцеї № 21 "Перспектива"  відкрито набір до перших класів 2024/2025 н.р. В ліцеї № 21 "Перспектива" відбувся тренінг на тему "Психоемоційна підтримка вчителів під час війни"Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця»В рамках проєкту «ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці» здобувачі освіти 6-З класу ліцею № 21 "Перспектива" відвідали бібліотеку української діаспори ім. Джона Маккейна. Насичений тиждень ліцею № 21 "Перспектива"Здобувачі освіти ліцею 21 "Перспектива" міста  Дніпра  поспілкувалися з волонтерками   Anne Binstock та Mary Byrnes про улюблені фільми та телешоу.До 210 річниці від Дня народження Тараса Шевченка Здобувачі освіти Дніпровського ліцею №21 "Перспектива" з метою реалізації проєкту «ВМУЗЕЇ:(не)дрібниці на уроці» відвідали музей Музей Історії ДніпраДругий етап "Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Команда ліцею № 21 "Перспектива" здобула почесне ІІ місце!До дня народження поетеси та письменниці Лесі Українки в ліцеї № 21 "Перспектива" пройшли заходи

20 бер. 2024
У Дніпровському ліцеї № 21 "Перспектива" відкрито набір до перших класів 2024/2025 н.р. Майбутні вчителі першокласників: Каперко Ірина Анатоліївна та Філіппова Марина Володимирівна. Тож чекаємо маленьких зірочок до нашої шкільної родини!
19 бер. 2024
В ліцеї № 21 "Перспектива" відбувся тренінг на тему "Психоемоційна підтримка вчителів під час війни". Стійкі вчителі — міцна опора для учнів. Турбота про ментальне здоров’я допомагає впоратися зі стресом та збільшити заряд енергії. Наші партнери БО Співдія розповіли, як піклування про себе, свою психологічну стійкість, душевний стан, стати більш стійкими та стресорезистентними.
14 бер. 2024
Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця»
Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця» . Наші учні постійно долучаються до волонтерської діяльності БО «БФ «Рішучі серця»! Діти займались фасуванням продуктових наборів на наступний тиждень для бенефіціарів ВПО! Наші діти - це наше майбутнє!