Подож до Галушкiвки 1-Б

Чого ми тіко не надивились! Які цікавинки послухали!Зайшовши до хати- музею сільського побуту ми опинились у ХІХ столітті. В сільській хаті взимку було тепло, а літом прохолодно і не треба було ніяких кондиціонерів! Абсолютно натуральні природні будівельні матеріали, з яких будували хати теж були розраховані на комфортне екологічно чисте життя людей. Тут зберігся побут кінця ХІХ початку ХХ століть: ікони, піч, рушники. Невеличкий екскурс в історію зброї та побутових речей дуже зацікавив дітлахів. Завзяті козаки показали захоплюючу кінну виставу, а також вміння володіти деякими видами зброї. Запросили і дітей приєднатися та навіть дали кілька майстер-класів. Після цього на території діти стріляти з лука, арбалета, кататися на конях, грали у "Тарань" - битва мішками з сіном для гарного масажу м'яких тканин тіла, у козацький волейбол, танцювали на дискотеці. Декому навіть вдалося зробити власноруч монету-чеканку. Діти ласували поріжками, дивнями, козацькою кашкою з горщика та надзвичайно ароматним липовим чаєм.Господарі садиби допомогли отримати масу вражень і з головою зануритися в традиції і побут української глибинки. Дякуємо за гостинність!
Створено 29.03.17
Альбом школи