20 бер. 2024

У Дніпровському ліцеї № 21 "Перспектива" відкрито набір до перших класів 2024/2025 н.р. Майбутні вчителі першокласників: Каперко Ірина Анатоліївна та Філіппова Марина Володимирівна. Тож чекаємо маленьких зірочок до нашої шкільної родини!
19 бер. 2024

В ліцеї № 21 "Перспектива" відбувся тренінг на тему "Психоемоційна підтримка вчителів під час війни". Стійкі вчителі — міцна опора для учнів. Турбота про ментальне здоров’я допомагає впоратися зі стресом та збільшити заряд енергії. Наші партнери БО Співдія розповіли, як піклування про себе, свою психологічну стійкість, душевний стан, стати більш стійкими та стресорезистентними.
14 бер. 2024

Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця»

Здобувачі освіти ліцею N21 «Перспектива» завітали до БО «БФ «Рішучі серця» . Наші учні постійно долучаються до волонтерської діяльності БО «БФ «Рішучі серця»! Діти займались фасуванням продуктових наборів на наступний тиждень для бенефіціарів ВПО! Наші діти - це наше майбутнє!
13 бер. 2024

В рамках проєкту «ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці» здобувачі освіти 6-З класу ліцею № 21 "Перспектива" відвідали бібліотеку української діаспори ім. Джона Маккейна. На уроці з предмету Здоров'я, безпека і добробут, ліцеїсти познайомились з темою "Супергерої проти фейків" де вчилися аналізувати інформацію сучасних ЗМІ, виявляти фейки, маніпуляції, клікбейт, приховану рекламу . В бібліотеці учні мали змогу побачити унікальні примірники газет, яким вже понад 100 років!
9 бер. 2024

Насичений тиждень ліцею № 21 "Перспектива"

Насичений тиждень ліцею № 21 "Перспектива". До всесвітнього дня імунітету здобувачі освіти знайомились корисними властивостями яблука, ліцеїсти 9 класу поставили сценки до дня народження Т.Г. Шевченка, учні 4 класу на уроці ЯДС висаджували квіти для майбутніх дизайнерських клумб, здобувачі освіти 6-З класу виконали проєктну роботу "Внесок Гай Юлія Цезаря в Римську державу" , в 2-В класі відбулася година спілкування на тему «Почуття та емоції людини», а в 6-З/1 - «Конфлікт. Стилі поведінки під час конфлікту». У Молодших ліцеїстів відбулися майстер-класи до свята весни, дівчата взяли участь у конкурсі "Міс Весняночка". До 210 річниці Т.Г. Шевченка ліцеїсти створили малюнки, читали вірші українською та англійською мовою, провели інтелектуальну гру "На гостину до Кобзаря".
9 бер. 2024

Здобувачі освіти ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра поспілкувалися з волонтерками Anne Binstock та Mary Byrnes про улюблені фільми та телешоу. Учасники зустрічі поділилися враженнями про телешоу та фільми. Волонтерки запропонували учням цікаві інтерактивні вправи для опрацювання лексики.

До 210 річниці від Дня народження Тараса Шевченка

9 березня - 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне
5 бер. 2024

Здобувачі освіти Дніпровського ліцею №21 "Перспектива" з метою реалізації проєкту «ВМУЗЕЇ:(не)дрібниці на уроці» відвідали музей Музей Історії Дніпра

Здобувачі освіти 3-А класу Дніпровського ліцею №21 "Перспектива" з метою реалізації проєкту «ВМУЗЕЇ:(не)дрібниці на уроці» відвідали музей Музей Історії Дніпра.
29 лют. 2024

Другий етап "Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Команда ліцею № 21 "Перспектива" здобула почесне ІІ місце!

Другий етап "Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч" ⚽️ Фінальні змагання з футзалу Шевченківського району Команда ліцею № 21 "Перспектива" здобула почесне ІІ місце! Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції
29 лют. 2024

До дня народження поетеси та письменниці Лесі Українки в ліцеї № 21 "Перспектива" пройшли заходи. Здобувачі освіти намалювали ілюстрацію до казки Леся Українки «Три метелики», з молодшими ліцеїстами був проведений пізнавальний захід "Сторінками казки Лесі Українки", а дев'ятикласники відвідали міську бібліотеку, де дізнались цікаві факти з біографії письменниці та пограли в інтерактивні ігри.