14 жовт. 2023

Зустріч з волонтерами Karen Lieneke та Jack Wilder

Група учнів ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра разом з волонтерами Karen Lieneke та Jack Wilder говорили про колекціонування та подорожі. Учні поділилися розповідями про свої колекції та продемонстрували їх.
12 жовт. 2023

Ще один насичений день волонтерської роботи в Ліцеї № 21

Для захисників 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» учасники освітнього процесу передали смаколики, засоби гігієни, листи та малюнки, які діти створювали перебуваючи в укритті під час повітряних тривог. Дякуємо захисникам, що маємо можливість навчатися! Разом до Перемоги!
12 жовт. 2023

Нестандартний урок української літератури

Ліцеїсти 6-З/1 класу 11 жовтня у бібліотеці української діаспори імені Джона Маккейна провели нестандартний урок української літератури за темою "Пісні літературного походження. Павло Чубинський та Михайло Вербицький. «Ще не вмерла України...» — Державний Гімн України". Гімн є одним із символів державної символіки, він ідентифікує Державу на міжнародних зібраннях, форумах. Виховуємо свідоме покоління патріотів своєї країни.
10 жовт. 2023

Осінь-чарівниця

Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом. Наші дітки до Дня осені створили малюнки і з задоволенням продемонстрували їх нам
9 жовт. 2023

Осінь- чудова пора

Осінь - чудова пора для прогулянки, можливості дослідити світ в рамках уроку і зробити гарні фотографії на згадку.
9 жовт. 2023

Всеукраїнський урок медіаграмотності

Діти нашого ліцею приєднались до Всеукраїнського уроку медіаграмотності. В епоху соціальних мереж медіаграмотність – надзвичайно актуальна. Як не вестися на маніпуляції та протистояти дезінформації, хто такі боти і тролі, та як розумно споживати інформацію - все це учні дізнались з уроку.
8 жовт. 2023

Діти нашого ліцею навчаються складати роботів

Діти нашого ліцею навчаються складати роботів. За допомогою програм на комп'ютері ми програмуємо їх на виконання певних дій. Робототехніка - цікаво, складно, але скільки задоволення, коли все виходить!
8 жовт. 2023

Свято осені

Цікаво, пізнавально і корисно діти ліцею № 21 проводять час. До свята осені вони створили осінні поробки і залюбки демонструють їх нам!
6 жовт. 2023

Участь в руханці «Рухаємось до Перемоги»

Масу задоволення та позитивних емоцій отримали учні ліцею № 21 від участі в руханці «Рухаємось до Перемоги», огранізованої за підтримки Дніпропетровської ОВА #Сергій Лисак.
4 жовт. 2023

Осінь - гарна пора

Діти залюбки створюють поробки на тему "Осінні фантазії" та демонструють їх. Навчаємось креативно з гарним настроєм!