29 січ. 2024

Група здобувачів освіти ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра провела зустріч з волонтером Peter Stencavage .Тема зустрічі - Найкращий світ для мене. Єва під час спілкування намалювала портрет волонтера. Пізнаємо світ в його різноманітності та будуємо найкращий світ для себе, де немає війни і діти щасливі.
27 січ. 2024

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Виховна година здобувачів освіти ліцею № 21. Щорічно 27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Це масове знищення нацистами єврейського населення Європи (у приблизному перекладі з грецької це слово означає "всеспалення", інше значення - катастрофа). 60% єврейського населення Європи піддалися систематичним переслідуванням і знищенню в Німеччині і на захоплених нею територіях в 1933-1945 роках. Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити. Ті, що лишилися в живих, самим своїм життям несуть нам найважливішу думку: про тріумф людського духу. Вони є живим підтвердженням того, що тиранія, навіть якщо вона виникає, завжди буде переможена
26 січ. 2024

В рамках вивчення фінансової грамотності здобувачі освіти 4-Б класу ліцею № 21 "Перспектива" познайомились з базовими навичками планування і заощадження коштів

Як оптимально витрачати гроші? Що таке бюджет родини і країни? Здобувачі освіти 4-Б класу ліцею № 21 "Перспектива" познайомились з базовими навичками планування і заощадження коштів. В рамках вивчення фінансової грамотності відвідали супермаркет "Varus" де кожен ліцеїст маючи 70 грн. ( не більше і не менше) повинен купити здоровий сніданок. У ході заняття учні навчились користуватися касою самообслуговування, вагами у супермаркеті, таблоїдними вагами. Виховуємо свідоме покоління.
25 січ. 2024

в 11-З класі пройшла профорієнтаційна гра-тренінг «Обираємо професію разом»

З метою ознайомлення здобувачів освіти ліцею № 21 "Перспектива" з важливістю вибору професії в житті людини 25 січня в 11-З класі пройшла профорієнтаційна гра-тренінг «Обираємо професію разом». В ході заходу учнями були визначені основні кроки правильного вибору професії. Учні ознайомилися з класифікацією професій за Є. Клімовим, пройшли тест та визначили власні професійні інтереси.

SELO: Speaking English Language Overseas

Здобувачів освіти ліцею 21 "Перспектива" міста Дніпра познайомилися та поспілкувалися з волонтеркою Elizabeth Ward, яка співпрацюватиме з ними у новому семестрі. Учасники зустрічі та волонтери говорили про себе, свої плани на майбутнє та рідне місто Дніпро. Волонтерка розповідала про США та своє рідне місто. Відбувся справжній діалог культур. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч.
20 січ. 2024

Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива"

Ліцеїсти 6-З/1 класу на уроках створювали макети Сонячної системи, 1-Б - вивчали державні символи України, 8-З закріпили тему "Сімейні цінності", 6-З розбирались, як впоратись зі стресом. Найменші здобувачі освіти відвідали міську бібліотеку, побувавши на дні народженні Вінні Пуха, 5-З навчались відрізняти фейки від правди. Ліцеїсти займались робототехнікою: створювали макети, лего-роботів та джойстик. Всі долучились до Міжнародного дня обіймів (International Hug Day), 9-З займались волонтерською діяльністю, допомагаючи нашим партнерам БО «Рішучі серця». Виховуємо свідоме покоління.

Талановита молодь ліцею № 21 "Перспектива

Кажуть, що людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, благодатний ґрунт створено в ліцеї № 21 "Перспектива". Здобувачі освіти постійно беруть участь у різноматних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, виборюючи призові місця. Талановита молодь - майбутнє України.
19 січ. 2024

Сьогодні до «Рішучих сердець» завітали наші постійні помічники, учні ліцею №21

Сьогодні до «Рішучих сердець» завітали наші постійні помічники, учні ліцею N21. Вже півтора роки вони долучаються до волонтерської діяльності нашого фонду! Діти займались фасуванням продуктових наборів на наступний тиждень для наших бенефіціарів ВПО! Наші діти - це наше майбутнє!
18 січ. 2024

Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" долучились до чудового свята — Міжнародного дня обіймів (International Hug Day). Це доволі незвичне та позитивне свято, оскільки в цей день люди можуть обіймати один одного. Вчені довели, що справжні теплі обійми допомагають покращити роботу нервової системи, впоратися з життєвими негараздами та просто роблять людей щасливішими. Тож обіймайте своїх дітей, коханих, рідних, колег та знайомих.
17 січ. 2024

Ліцеїсти створили та презентували модель Сонячної системи на уроці Пізнаємо природу

Здобувачі освіти ліцею № 21 "Перспектива" на уроці Пізнаємо природу розгадували інтерактивні кросворди та, для кращого уявлення про рух і розташування планет в Сонячній системі, працювали з онлайн ЗD мoдeллю SOLAR SYSTEM AND NIGHT SKY перетягуючи планети по їх орбітах, звертаючи увагу на їх особливості. Ліцеїсти створили та презентували модель Сонячної системи. Виховуємо свідоме покоління.