11 груд. 2023

Оголошення переможців конкурсу малюнків "Моя новорічна мрія"

Конкурс малюнків від Української Федерації Банків Продовольства завершено! І ми щасливі оголосити наших переможців: Змієнко Валерія, 9 років Бойко Крістіна, 6 років Вітаємо дітлахів, які набрали найбільшу кількість голосів! Сьогодні їм подарували планшети. Ми щиро вдячні всім учасникам за їх роботи. Кожна з них по-своєму особлива та гарна. Дякуємо і тим, хто голосував та підтримував діток. Сподіваємося, ці подарунки стануть в нагоді маленьким українцям , допомагатимуть в розвитку та навчанні, а також подарують радість
7 груд. 2023

А наших Воїнів продовжує вітати з Днем Збройних Сил України Ліцей_21_Перспектива!

А наших Воїнів продовжує вітати з Днем Збройних Сил України #Ліцей_21_Перспектива! Любі Захисники! Приймайте чергову партію святкових скриньок, подарунків, малюнків, смаколиків і щирі дитячі слова подяки! Одужуйте якнайскорше!!!!
6 груд. 2023

Здобувачі освіти Ліцею 21 долучилися до інтерактивної онлайн-лекції за темою: «Знайомство з цікавим світом Кишковопорожнинних»

Дніпропетровське відділення МАН України повідомляє, що 06 грудня 2023 р. для вихованців Дніпропетровського відділення Малої академії наук України та здобувачів освіти 7–11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів області була проведена захоплююча інтерактивна онлайн-лекція за темою: «Знайомство з цікавим світом Кишковопорожнинних».
6 груд. 2023

Подяка від командування та особового складу 128 окремої бригади ТрО м. Дніпра.

Здобувачі освіти Ліцею № 21 "Перспектива" напередодні Дня Збройних сил України та Дня Святого Миколая, в рамках ініціативи Департаменту гуманітарної політики управління освіти ДМР долучились до акції "Скринька-оберіг для ЗСУ". Ліцеїсти малювали малюнки, писали привітальні листи, створювали різні обереги, складали смаколики та теплі шкарпетки, щоб наші воїни відчули підтримку та тепло рідної домівки.
5 груд. 2023

Здобувачі освіти Ліцею № 21 "Перспектива" привітали волонтерів з Міжнародним днем волонтерів

Кожен з ліцеїстів, хоч трошки, є волонтерами, допомагаючи дорослим. Нині волонтером став фактично кожен українець. Учні написали привітальні листи, намалювали малюнки та передали їх нашим волонтерам - батькам, які часто ризикуючи життям, допомагають українським військовим і цивільним. Дякуємо за ваше щире та відкрите серце. Бажаємо вам невичерпної енергії і мотивації, щоб продовжувати робити добро і наближати нашу Перемогу. Ви справжні герої сучасного світу!
4 груд. 2023

Здобувачі освіти Ліцею № 21 у рамках програми "Колонізація і космічна екологія" відвідали Planetarium Noosphere

04.12.2023 04.12.2023 здобувачі освіти Ліцею № 21 у рамках програми "Колонізація і космічна екологія" відвідали Planetarium Noosphere. Ліцеїсти познайомились з двома повнокупольними мультфільмьмами виробництва #PlanetariumNoopshere «Космічні вихідні: новий дім» та «За небокраєм: велике космічне прибирання». Дізналися, наскільки несхожі світи, які обертаються навколо життєдайної зорі ☀️, насолодилися космічними подорожами й новими інтерактивними іграми, які розвивають креативність та допомагають зрозуміти важливі концепції науки та техніки у легкій формі. Ми стали на крок ближче до зірок. Ліцеїсти познайомились з двома повнокупольними мультфільмами виробництва #PlanetariumNoopshere «Космічні вихідні: новий дім» та «За небокраєм: велике космічне прибирання». Дізналися, наскільки несхожі світи, які обертаються навколо життєдайної зорі ☀️, насолодилися космічними подорожами й новими інтерактивними іграми, які розвивають креативність та допомагають зрозуміти важливі концепції науки та техніки у легкій формі. Ми стали на крок ближче до зірок.
3 груд. 2023

Разом до Перемоги!

Здобувачі освіти Ліцею № 21 для захисників, які перебувають на лікуванні у шпиталі, зібрали та віднесли теплі речі, засоби гігієни, та скриньки зі смаколиками та побажанням найшвидшого одужання. Дякуємо захисникам, що маємо можливість навчатися! Разом до Перемоги!
2 груд. 2023

Вчителі Ліцею № 21 Анастасія Шеремета, Олена Шведова долучились до проєкту «ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці». З травня 2023 року до проєкту вже залучилися 37 педагогів, які вивчали досвід колег з інших міст України, опрацьовували рекомендації, розробляли уроки. Під час зустрічі учасники за активну участь у проєкті, створення динамічного відкритого майданчика для діалогу, сприяння формуванню української ідентичності отримали подяки заступника міського голови, директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Ксенії Сушко та невеличкі приємності від департаменту. Наші ліцеїсти точно знають, що музейні уроки - це сучасно, неймовірно цікаво та круто!!!
1 груд. 2023

Здобувачі освіти Ліцею № 21 в рамках благодійної акції «Нагодуй безпритульних тварин» до Дня милосердя збирали та віднесли допомогу до притулку Dniproanimals. Багато тварин залишилися у скрутному становищі та потребують нашого захисту. Ліцеїсти зібрали та принесли необхідні речі: пледи, наповнювачі, різноманітний корм, щоб підтримати хвостиків.
30 лист. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».