29 лист. 2023

Здобувачі освіти 10-11 класів Ліцею № 21 на уроці Захисту України відпрацювали практичні навички поводження зі зброєю по прийомам і правилам розбірки та збірки автоматів. Провів практичне заняття старший інструктор сержант Шпирко Андрій Ігорович. Ліцеїсти ознайомились з бойовими властивостями та загальною будовою автомата основними характеристиками сучасної стрілецької зброї; принципом роботи автоматичної зброї; неповним розбиранням та складання автомату; діям під час підготовки автомата до стрільби. Виховуємо свідоме покоління.
28 лист. 2023

Профорієнтаційна зустріч здобувачів освіти Ліцею № 21 з викладачами університету імені Альфреда Нобеля

28 листопада відбулася профорієнтаційна зустріч здобувачів освіти Ліцею № 21 з викладачами університету імені Альфреда Нобеля. Ліцеїсти отримали інформацію про факультети, умови вступу та переваги здобуття освіти саме в цьому закладі. Старшокласники поспілкувалися з представниками студентської ради університету, пройшли профорієнтаційний онлайн-тест та отримали подарунки.
28 лист. 2023

До здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива" завітали наші друзі і партнери благодійна організація «Рішучі серця»

Разом з благодійним фондом @fund_amu, БО «Рішучі серця» організували конкурс дитячого малюнку. Незважаючи на численні повітряні тривоги, нагородження відбулось у бомбосховищі закладу, але це не завадило нашим планам, адже немає нічого кращого за щасливих діточок та їх яскравих емоцій! Разом до Перемоги!
27 лист. 2023

Здобувачі освіти Ліцею № 21 приєдналися до акції "Скринька-оберіг для ЗСУ"

Ми зібрали чудові пакунки нашим захисникам до Дня збройних сил України та Святого Миколая, щоб підтримати Захисників та Захисниць. Дякуємо, що маємо можливість навчатись і жити в рідній країні.
26 лист. 2023

Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21

У 4-А класі відбулася інтелектуальна гра «Хто зверху?». Команда хлопців змагалася проти команди дівчат де ще раз переконалися в тому, що наші учні дружні, ерудовані та кмітливі. На уроках англійської мови ліцеїсти познайомилися з історією та традиціями свята Дня подяки. З нагоди Міжнародного дня акварелі здобувачі освіти ліцею знайомилися з цікавою та досить складною технікою малювання - аквареллю «по-вологому». Під час гурткової роботи створювали « Веселих папужок», а на уроках образотворчого мистецтва учні 5 класів малювали «Дерево бажань». Ліцеїсти майстрували та продовжували навчатись в укритті під час повітряних тривог. Виховуємо свідоме покоління.
25 лист. 2023

Роковини пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

До роковин пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років здобувачі освіти Ліцею № 21 відвідали онлайн "Київський музей пам'яті жертв Голодомору", послухали спогади людей, в форматі розповіді та малюнків про акт геноциду українського народу. Ліцеїсти поділились власними родинними історіями. Наша пам’ять про Голодомор 1932– 1933 років є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору. Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. У цей день вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. З нагоди знакового державного свята у Ліцеї № 21 в 1-6 класах пройшли виховні заходи до Дня Гідності та Свободи, здобувачі освіти 9 класу на годині спілкування "Україна - країна нескорених" обговорили, що таке гідність, свобода, дізнались про історію цього дня. Ліцеїсти взяли участь у акції "Вдягни вишиванку".
17 лист. 2023

Здобувачі освіти Ліцею № 21 "Перспектива" долучились до участі в проєкті «ВМУЗЕЇ».

Урок мистецтва в художньому музеї був цікавим, насиченим, різноманітним. Ліцеїсти 9 З класу разом з учителем Шведовою Оленою Віталіївною навчались, створювали картини, перевіряли інформацію на достовірність. Учні на короткий час стали журналістами дізнались багато нових інформації про українських художників.

Виховуємо свідоме покоління

Насичений тиждень в Ліцеї № 21. Здобувачі освіти 11-З класу відвідали Музей спротиву Голодомору де дізналися, як жителі Дніпропетровщини виживали в той надскладний період масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Учні 2-Б класу на уроці вивчили та відтворили будову атому Гелію та Літію. Під час повітряних тривог ліцеїсти продовжували навчання в укриті, займались спортом, створювали осінні поробки, малюнки та писали листи нашим захисникам. Учні взяли участь в екологічній акції "Дерево життя" та всеукраїнській благодійній акції «День піжам».
17 лист. 2023

17 листопада здобувачі освіти Ліцею № 21 доєднались до всеукраїнської благодійної акції «День піжам»

Вже вчетверте благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» проводить акцію на підтримку хворих діточок, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Для більшості з нас піжама — те в чому ми спимо, але для хворих дітей це вбрання в якому вони змушені перебувати цілодобово, і при цьому атрибут, що нагадує рідну домівку. Ліцеїсти підтримали акцію, принесли свої улюблені іграшки та одягли піжами в знак підтримки діточок.