11 лист. 2023

Англомовний клуб

11.11.2023 здобувачі освіти ліцею21 "Перспектива" міста Дніпра на зустрічі з волонтерками Marie Leimer та Rachel Sair обговорювали екзотичні місця планети, здоров'я та здоровий спосіб життя та улюблені види спорту. Учасники зустрічі здійснили дивовижну подорож по загадковим місцях різних країн та відкрили для себе нові маршрути майбутніх подорожей.
10 лист. 2023

Здобувачі освіти Ліцею № 21 відвідали центральну міську бібліотеку

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва здобувачі освіти Ліцею № 21 відвідали центральну міську бібліотеку де долучились до майстер класу з виготовлення еко виробу "Талісман оберіг" для захисників та відвідали етновесілля - театралізовану виставу справжнього українського весілля у найкращих традиціях Дніпропетровщини. Виховуємо свідоме покоління
7 лист. 2023

Виховуємо свідоме покоління

Інтерактивні, цікаві уроки наших ліцеїстів. На українській мові учні 2-А класу вивчили написання кличок тварин та зліпили своїх улюбленців з пластиліну. Використовуючи природні матеріали здобувачі освіти створили портрети. На занятті з пластилінографії розвивали моторику пальців, створюючи барвисті листочки. Навіть довгі тривоги не заважають нашим ліцеїстам отримувати знання - діти старанно закріплюють матеріал в укриттях.
6 лист. 2023

Насичений тиждень в Ліцеї № 21

Здобувачі освіти під час осінніх канікул відвідали кінотеатр, подивились рок-казку в Дніпровському будинку мистецтв за участі однокласниці Овчиннікової Вероніки. Молодші ліцеїсти створювали колективну роботу на тему осені. З метою патріотичного виховання та поглиблення знань з історії та географії, здобувачі освіти 5-7 класів завітали до Петриківки та Галушківки, 9 та 11 клас побували в Кам'янець-Подільській Фортеці та порівняли її з Хотинською фортецею, здійснили загадкову прогулянку Кришталевою печерою. Вчителі вдосконалили знання з ігрових технологій LEGO. Колеги приготували та передали вітамінні суміші захисникам, а наші партнери БФ "Рішучі серця" видали гігієнічні набори багатодітним родинам наших ліцеїстів. Виховуємо свідоме покоління своєї країни
2 лист. 2023

До Ліцею № 21 завітали наші партнери БФ «Рішучі серця»

До Ліцею № 21 завітали наші партнери БФ «Рішучі серця». Спільно з @fund_amu багатодітним родинам наших ліцеїстів організували видачу гігієнічних наборів . Щасливі обличчя наших дітей - це те, що дає нам сили та наснаги творити добро! Разом до Перемоги!
1 лист. 2023

Педагогічна рада - практикум «Створення цифрового освітнього контенту як тенденція розвитку змішаного навчання в умовах воєнного стану»

01.11.2023р в Ліцеї № 21 відбулася педагогічна рада - практикум «Створення цифрового освітнього контенту як тенденція розвитку змішаного навчання в умовах воєнного стану». Вчителі ділилися досвідом використання цифрових технологій в освітньому процесі з застосуванням додатку інформатика в Дії, штучного інтелекту, програм Квіз, LearningApps, Canva та створювали веб-квести. Розглянуті питання допомогли педагогам удосконалити свої професійні навички у застосуванні цифрових технологій в освітньому процесі.
31 жовт. 2023

Разом до Перемоги!

Насичені канікули Ліцею № 21. Наші вчителі для захисників на передовій, котрі нас оберігають, і військових, які перебувають на лікуванні у шпиталі, зробили і передали вітамінні суміші. Дякуємо захисникам, що маємо можливість навчатися!
31 жовт. 2023

Гарно навчаємось - гарно відпочиваємо

Здобувачі освіти Ліцею № 21 під час осінніх канікул з метою патріотичного виховання та поглиблення знань з історії та географії відвідали Кам'янець-Подільську фортецю та порівняли її з Хотинською фортецею, побували у палаці Орловських та здійснили загадкову прогулянку Кришталевою печерою.
30 жовт. 2023

Виховуємо свідоме покоління своєї країни

Модельна навчальна програма «Робототехніка» є міжгалузевим курсом, який допомагає реалізувати мету природничої, інформатичної, математичної та технологічної галузей, підсилює практичне спрямування зазначених галузей та підвищує мотивацію здобувачів освіти. Побудова виробу або діючого прототипу вимагає співпраці між різними людьми з різними навичками та стилями роботи. Наші ліцеїсти створюють найпростіші алгоритми в середовищі програмування, навчаються керувати електронними пристроями і створювати розумні гаджети, програмують проєкти з реального життя в мініатюрі, вивчаючи, як працюють пристрої, які їх оточують.
29 жовт. 2023

Здобувачі освіти 10-11 класів Ліцею № 21 на уроці Захисту України відпрацювали практичні навички поводження зі зброєю по прийомам і правилам розбірки та збірки автоматів. Провів практичне заняття старший інструктор сержант Шпирко Андрій Ігорович. Ліцеїсти ознайомились з бойовими властивостями та загальною будовою автомата основними характеристиками сучасної стрілецької зброї; принципом роботи автоматичної зброї; неповним розбиранням та складання автомату; діям під час підготовки автомата до стрільби. Виховуємо свідоме покоління.