lorem

11-Б

історія

30 0

Наказ КЗО"СЗШ№21" ДМР про попереднє зарахування дітей до першого класу на 2021-2022 н.р.

Розпочата електронна реєстрація документів на приймання дітей до 1 класу на 2021-2022 н.р. (українська мова навчання) на порталі SCHOOL.ISUO.ORG. Просимо пройти реєстрацію та надати оригінали документів після закінчення карантину.

Інструкція

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно з наказом МОН України № 367 від 16.04.18 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для  здобуття повної загальної середньої освіти» для зарахування до 1 класу закладу освіти потрібно надати такі документи:

-  заява на зарахування одного з батьків дитини;

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

-  оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

-  документ, що підтверджує місце проживання дитини;

Мікрорайон КЗО «СЗШ №21» ДМР

Вчителі  майбутніх перших класів  2022-2023 н.р

СОТНИК  АЛЛА  СЕРГІЇВНА

Вчитель початкових класів. Закінчила Криворізький державний педагогічний університет. Педагогічний стаж – 7 років.

Забезпечує індивідуальний підхід до учнів, розкриває таланти та здібності дітей. На уроках активно впроваджує в роботу мультимедійні технології.

В освітньому процесі використовує різні методи та форми роботи, кожен з яких підбирає за індивідуальними особливостями учнів.  Впроваджує такі види робіт: робота в  парах,  колективно – групового навчання та дискусійних питань, елементи гри та багато інших. Особливо подобаються учням  інноваційні методи прийоми «Фішбоун», «Кубик Блума», створення лепбуків, виконання тестових завдань онлайн.

Її учні є активними учасниками олімпіад, мовно – літературних конкурсів, а також  Всеукраїнських інтернет – олімпіад «На Урок», «Всеосвіта».

СУХІНІНА  АЛЛА  МИКОЛАЇВНА

Вчитель початкових класів. Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира

Винниченка. Педагогічний стаж – 9  років.

Вчитель ставить перед собою завдання – виховати дитину, яка вміє самостійно та творчо працювати, вирішувати складні                 життєві ситуації.   Враховує індивідуальні особливості кожного учня та всебічно розвиває творчі здібності дітей.

Починаючи з першого класу, привчає дітей до пошуково-дослідницької роботи, вміння працювати в групахє.

Використовує різні методи та форми роботи:

• технології інтерактивного навчання
  • технології ігрового навчання
  • проєктні технології.

ВЕРГУН  СВІТЛАНА  АНАТОЛІЇВНА

Вергун Світлана Анатоліївна, вчитель початкових класів. Вчитель вищої категорії, звання – «Старший учитель».

Педагогічний стаж 17 років. Призер міського конкурсу «Вчитель року».  З 2014 року працює за проєктом «Інтелект України".           Педагог- новатор. Учасник «Школи онлайн». Приділяє увагу різнобічному розвитку дітей; розвитку вміння критично мислити;         досконалому володінню мовленнєвих та математичних навичок.