12.04.2012 р. – День Космонавтики

17 квіт. 2012
Учні 4Б класу відвідали Обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, де за підтримки губернатора Олександра Юрійовича Вілкула відбулося відкриття мобільного планетарію. Гетьман Олег, учень 7 А класу, відкрив виставку дитячих творчих робіт з дизайну, де представив свої роботи з інформаційних технологій. Після цього він запросив високих гостей відвідати мобільний планетарій.

Діти  були в захваті від подорожі зоряним небом та мріють відвідувати астрономічний гурток.

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Іванівна Пустова,в. о. начальника  головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Ігорович Демчик, директор ДОЦНТТ та ІТУМ  Людмила Василівна Волкова в захваті від робіт Гетьмана Олега

Учениця 4Б класу Тарнашинська Валерія та Пустова Марія Іванівна на відкритті планетарію