ВІТАЄМО!!!

20 квіт. 2023
На цьому тижні зустрічалися з нашими первачками в рамках проєкту «Вчимося жити разом» та вчилися товаришувати. Учні розмірковували над тим, чи вміють вони дружити, разом обговорювали правила товаришування, виконували вправу «7 кроків до знайомства». З учнями 2х класів та з учнями 8х класів розмірковували над питанням «Сказати правду чи ні?» Не дивлячись на різницю у віці, тема виявилася актуальною і для дітей початкової школи, і для підлітків. Адже іноді ми кажемо неправду й навіть не помічаємо цього, а з часом нам здається, що сказати правду просто неможливо, і брехня – є наш єдиний вихід. Тож, на зустрічі разом вирішували: - Коли нам простіше сказати неправду? - Що станеться, якщо сказати неправду? - Якщо не хочеться казати правду, можна промовчати? - Що буде, якщо на брехати? Врешті-решт, всі погодилися, що казати правду – набагато простіше. Адже казати те, що ти вважаєш правдою, - означає бути самим собою щомиті, з будь-якою людиною.