ВІТАЄМО!!!

10 трав. 2023
Цього тижня в рамках проєкту «Вчимося жити разом» соціально-психологічна служба школи проводила зустрічі з учнями 3-4-х класів з мінної безпеки. Діти ознайомилися з ризиками, пов’язаними з вибухонебезпечними залишками війни, дізналися, які території є небезпечними та як розпізнати офіційні та неофіційні попереджувальні знаки. В кінці зустрічі нагадали дітям правило мінної безпеки: «НЕ ЧІПАЙ! НЕ ПІДХОДЬ! ЗАТЕЛЕФОНУЙ 101!» «Як зрозуміти батьків і допомогти їм зрозуміти мене?» на ці та інші питання знаходили відповіді учні 5-х класів. Діти щиро ділилися власним досвідом спілкування у родині, радили своїм однокласникам, як краще знайти спільну мову з батьками. Обговорення було дуже «гарячим» - уроку виявилося замало, тому зачепили ще й перерву. Врешті-решт, відповіді були знайдені!