Дніпропетровське відділення Малої академії наук України повідомляє про підсумки онлайн-вікторини «Найкращі знавці основ домедичної допомоги»

25 груд. 2023
Вікторина була проведена з 01 грудня до 14 грудня 2023 р. комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» у співпраці з факультетом медичних технологій діагностики та реабілітації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара в рамках обласного освітнього проєкту науково-дослідницького спрямування для учнівської та студентської молоді «Один день з професором». Учасниками змагання стали здобувачі освіти з 52 навчальних закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, серед них Дніпровський ліцей № 21 «ПЕРСПЕКТИВА» Дніпровської міської ради (33 особи).