Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива"

8 січ. 2024
Ліцеїсти 2-А, 3-А та 3-Б класів до новорічних свят відвідали Berry land де подорожували до Лапландії☃️❄️, 4-Б завітали до різдвяної майстерні, учні 6-З відвідали квест кімнату, а 6-З(1) Дніпровський театр опери та балету, де отримали незабутні емоції від перегляду вистави. Більш старші ліцеїсти здійснили екскурсію до Львову, де відвідали видатні місця, ознайомились з загадковими та таємничими історіям замків. На зимових канікулах вчителі початкової школи пройшли курс подолання освітніх втрат у початковій школі "Наздоженемо".На базі Українського університету науки і технологій відбулося навчання для вчителів предмета «Захист України» де були проведені заняття з тактичної медицини, вогневої підготовки. Мелетич Ілона Анатоліївна по закінченню навчання отримала сертифікат міжнародного рівня підготовки. Виховуємо свідоме покоління.