27 лют. 2023

Проєкт «Спільно до навчання»

Сьогодні, 27 лютого, учні нашої школи відвідали неформальну лекцію, яку проводив телеведучий Олександр Педан. Це ініціатива UNICEF та Першої леді України Олени Зеленської.
25 лют. 2023

Зустріч англомовного клубу у проекті "SELO".

25.02.2023 відбулася третя зустріч англомовного клубу у проекті "SELO". Учні ділилися своїми музичними уподобаннями з волонтеркою Рейчел.
24 лют. 2023

" Рік незламності".

У школі було проведено захід " Рік незламності". На якому ми пригадали, як розпочався день 24 лютого, як ми всі разом допомагали, волонтерили, надавали прихисток ВПО.
19 лют. 2023

З Днем Державного Герба!

Державний Герб України є одним з офіційних символів поряд з прапором, гімном та Конституцією. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, уособлює нашу єдність, зв’язує між собою покоління українців. Цінуймо своє та шануймо наші символи!
18 лют. 2023

Друга зустріч англомовного клубу

8.02.2023 відбулася друга зустріч англомовного клубу. Учні обговорювали тему "Музика" разом з волонтеркою Рейчел, ділилися улюбленими відео та розповідали про українських і американських виконавців. Невимушена атмосфера ,цікаве спілкування, чарівний світ музики сприяють вивченню розмовної англійської мови та допомагають долати мовний бар'єр.
16 лют. 2023

День єднання

6 лютого День єднання
13 лют. 2023

День жінок та дівчат в науці.

11 лютого відзначали молоде, але дуже важливе свято - День жінок та дівчат в науці. Обговорили з дітьми видатних жінок науковців.
12 лют. 2023

Перше засідання англомовного клубу у проекті SELO.

11.02.2023 відбулося перше засідання англомовного клубу у проекті SELO. Учасників привітали директор школи Змієнко А. В. та координаторка проекту зі США Інна Головаха. Волонтерка Рейчел практикувала з учнями розмовну тему "Знайомство", учні розповідали про свою сім'ю, хобі та домашніх улюбленців. Участь у мовному клубі допомагає долати мовний бар' єр та дізнаватися про культуру США. Спілкування з носієм мови покращує навички говоріння. Навіть у такі складні часи ми використовуємо кожну можливість, щоб забезпечити якісне навчання та заохочувати учнів до вивчення англійської мови.
1 лют. 2023

Сьогодні розпочали виготовлення другої партії окопних свічок для наших захисників

7 груд. 2022

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.