10 трав. 2023

ВІТАЄМО!!!

Цього тижня в рамках проєкту «Вчимося жити разом» соціально-психологічна служба школи проводила зустрічі з учнями 3-4-х класів з мінної безпеки. Діти ознайомилися з ризиками, пов’язаними з вибухонебезпечними залишками війни, дізналися, які території є небезпечними та як розпізнати офіційні та неофіційні попереджувальні знаки. В кінці зустрічі нагадали дітям правило мінної безпеки: «НЕ ЧІПАЙ! НЕ ПІДХОДЬ! ЗАТЕЛЕФОНУЙ 101!» «Як зрозуміти батьків і допомогти їм зрозуміти мене?» на ці та інші питання знаходили відповіді учні 5-х класів. Діти щиро ділилися власним досвідом спілкування у родині, радили своїм однокласникам, як краще знайти спільну мову з батьками. Обговорення було дуже «гарячим» - уроку виявилося замало, тому зачепили ще й перерву. Врешті-решт, відповіді були знайдені!
3 трав. 2023

"Дніпро квітучий": на території нашої школи в рамках акції

" Flowers school" було висаджено квіти. Ділимося з вами нашим весняним настроєм
22 квіт. 2023

Учителі нашої школи взяли участь у проєкті "Інтерактивні скіли для дистанційного навчання"

Після завершення проєкту педагоги отримали сертифікати.
21 квіт. 2023

Вітаємо зі святом Великодня!

Розливається рікою Клич дзвінкий — весни привіт. Це ласкавою рукою Бог дарує щастя в світ. У маленькій насінині знов прокинулось життя. Здрастуй, Свято Воскресіння! Здрастуй вічне майбуття!
20 квіт. 2023

ВІТАЄМО!!!

На цьому тижні зустрічалися з нашими первачками в рамках проєкту «Вчимося жити разом» та вчилися товаришувати. Учні розмірковували над тим, чи вміють вони дружити, разом обговорювали правила товаришування, виконували вправу «7 кроків до знайомства». З учнями 2х класів та з учнями 8х класів розмірковували над питанням «Сказати правду чи ні?» Не дивлячись на різницю у віці, тема виявилася актуальною і для дітей початкової школи, і для підлітків. Адже іноді ми кажемо неправду й навіть не помічаємо цього, а з часом нам здається, що сказати правду просто неможливо, і брехня – є наш єдиний вихід. Тож, на зустрічі разом вирішували: - Коли нам простіше сказати неправду? - Що станеться, якщо сказати неправду? - Якщо не хочеться казати правду, можна промовчати? - Що буде, якщо на брехати? Врешті-решт, всі погодилися, що казати правду – набагато простіше. Адже казати те, що ти вважаєш правдою, - означає бути самим собою щомиті, з будь-якою людиною.
13 квіт. 2023

На уроках технологій учні 10-х та 11-х класів виготовляли панно з насіння. Тема: «Дизайн предметів інтер'єру».

Використовуючи природні матеріали, фантазуючи, учні мали змогу створити цікаві картини.
12 квіт. 2023

Міжнародний день без інтернету.

Для того, щоб люди згадали про світ навколо них, в останню неділю січня було започатковано Міжнародний день без інтернету.
11 квіт. 2023

Навчання у проєкті "SELO"

Перша група учнів 21 школи завершила навчання у проєкті "SELO"
1 квіт. 2023

Набір учнів до 1-их класів на 2023/2024

Набір учнів до 1-их класів на 2023/2024 навчальний рік розпочинається 03.04.2023
30 бер. 2023

Педагоги нашої школи долучилися до відкриття IV експозиції Освітянської Арт-резиденції «Я і ти - Україна. Ми Переможемо!»

Ідея популяризації мистецтва переросла у справжню ідею єднання педагогів Дніпра задля однієї мети – Перемоги. Крім виставки було організовано творчі майстерні, а також спілкування з військовими та волонтерами.