Привітали з ювілеєм

19 лист. 2012
Дніпропетровському обласному центру науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді - 80 років

15 листопода відзначив свій 80-тий день народження Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. Учні нашой школи знають і люблять його як  Будинок  технічної творчості на вулиці Ульянова.

У цей святковий день  ювіляра і його творчий колектив прийшли привітати поважні гості та діти, що займаються в його гуртках. Поздоровили зі святом  цей чудовий заклад освіти і учні 21-ої школи. Чечель Анна, Погорелова Софія, Кир'янов Кирило, Д'яченко Владислав, Шведов Дмитро під керівництвом учителя музики Шведової Олени Віталіївни на честь дня народження Центру виконали пісню "Гімн юних техніків" та подякували педагогічний колектив за щиру працю і добру науку.