Міська акція "Засвітись у темряві"

5 лют. 2013
Заради безпеки на дорогах

5 лютого співробітниками міської державтоінспекції  в нашій школі була проведена акція "Засвітись у темряві".  Інспетори звернулися до учнів та батьків з розповіддю про необхідність бути уважними на дорогах, особливо у вечірні часи, коли видимість обмежена. З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму хлопчикам і дівчаткам роздали флікери - значки, що відбивають світло.  Завдяки цьому пристрою водіїям легше  помітити дитину на дорозі і миттєво відреагувати  на ситуацію.

З учнями школи плідно спілкувалися начальник відділу профілактичної роботи підполковник Лебедєв Володимир Володимирович, начальник сектора профілактичної роботи підполковник Таранов Роман Сергійович, підполковник міліції Снитько Ірина Юріївна, капітан міліції Дем'яненко Олег Васильович.

Співробітники ДАІ Дніпропетровська побажали дітям здоров'я, успіхів у навчанні і безпечних доріг.