Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива"

17 груд. 2023
Насичений тиждень здобувачів освіти Ліцею № 21 "Перспектива". 2-В клас відвідав центральну міську бібліотеку де долучились до читання під ялинкою, ліцеїсти 5 класу відвідали Беріленд, де познайомились з різдвяними традиціями та поспілкувались з чарівними Ельфами. Здобувачі освіти 9, 11 класу у складі команди "Перспектива" взяли участь у біоквесті від біолого-екологічного факультету ДНУ імені О.Гончара, який проходив онлайн на платформі Zoom. Волонтери БО» Співдія заради дітей» провели майстеркласи з виготовлення святкових ялинок та креативних шоперів. Учні 2- Б класу нагороджені грамотами від "Дніпровської асоціації захисту тварин" за участь у дистанційній виставці тварин, здобувачі освіти 2-А класу виготовили та причепили годівнички для птахів. Виховуємо свідоме покоління.