31 січ. 2024
Здобувачі освіти 10-го класу Ліцею 21 "Перспектива" завітали на музейне заняття "Голодомор - геноцид українського народу", яке пройшло у форматі учнівської конференції. Після виголошення коротких доповідей по ключових питаннях даної теми, учні з інтересом ознайомилися з експонатами, які ілюструють процес розкуркулення - переддень трагедії Голодомору. А також показують ставлення до подій 1933 року тодішнього вищого керівництва УСРР. Урок пройшов у формі доповідей та їх обговорення. Учні пригадали ключові дати та події, які передували Голодомору. Опрацювання й узагальнення навчального матеріалу, проілюстроване музейними експонатами, безсумнівно, сприяє кращому засвоєнню знань, і допоможе скоригувати наслідки вимушеного онлайн-навчання упродовж останніх років.