30 бер. 2023

Педагоги нашої школи долучилися до відкриття IV експозиції Освітянської Арт-резиденції «Я і ти - Україна. Ми Переможемо!»

Ідея популяризації мистецтва переросла у справжню ідею єднання педагогів Дніпра задля однієї мети – Перемоги. Крім виставки було організовано творчі майстерні, а також спілкування з військовими та волонтерами.
29 бер. 2023

«Дизайн предметів інтер'єру».

На уроках технологій учні 10-х та 11-х класів виготовляли панно з насіння. Тема: «Дизайн предметів інтер'єру». Використовуючи природні матеріали, фантазуючи, учні мали змогу створити цікаві картини.
29 бер. 2023

Спілкування з президентом ГО «КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО «АСАДАЛЬ»

Учнівське самоврядування, батьки, вчителі мали нагоду поспілкуватися з президентом ГО «КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО «АСАДАЛЬ» Петром Паком та головою БФ "Рішучі серця" Ольгою Лобою.
23 бер. 2023

«Цифровізація освіти».

Вчителі нашої школи долучилися до І етапу тренінгів «Інтерактивні скіли для дистанційного навчання» у рамках проєкту Центру «Цифровізація освіти».
17 бер. 2023

Переможці олімпіад

Дякуємо вам, наші любі учні, за старанну підготовку та гідні результати з предметних олімпіад!
15 бер. 2023

Проєкт "Dear Ukraine"

Учні КЗО "СШ№21" ДМР активно долучилися до проєкту "Dear Ukraine", започаткованого університетом міста Кент, Огайо.
12 бер. 2023

Фотоконкурс "Моя Україно"

Вітаємо учасників та переможців міського заочного фотоконкурсу "Моя Україно". Пишаємося нашими талановитими дітьми!
7 бер. 2023

Відвідування шпиталю.

Сьогодні педагоги нашої школи відвідали військовий шпиталь. Ми передали захисникам: каву, чай, печиво, цукерки та засоби гігієни. Дякуємо всім дітям, батькам та тим, хто долучився до акції! Разом до Перемоги!
28 лют. 2023

Майбутні вчителі першокласників

Майбутні вчителі першокласників: Макарова Лариса Юріївна.
28 лют. 2023

Майбутні вчителі першокласників

Майбутні вчителі першокласників: Єрмолаєва Наталія Владиславівна.