23 серп. 2023

Вітаємо з Днем Державного прапора України!

Наш прапор - святиня! Сьогодні, у час, коли українські воїни захищають рідну землю, виборюючи її суверенність та недоторканість, саме Державний прапор України є постійним супровідником бійців на передовій та в тилу. Державний символ додає нам наснаги, примножує силу духу й спонукає на мужню боротьбу за Україну та її народ.
13 лип. 2023

Канікули учнів 21 школи продовжуються. Ми мали чудову нагоду відвідати Дрезден.

Про Дрезден говорять, що то казкове місто на Ельбі. Відвідали грандіозну картинну галерею і зрозуміли чому стільки розмов ведеться навколо «Сікстинської Мадонни» Рафаеля і так звану «Процесію принців». Споглядали 100 метрове фарфорове панно - найбільший витвір мистецтва у світі. Продовжуємо насолоджуватися літнім відпочинком.
11 лип. 2023

Канікули учнів 21 школи.

Цього року маємо чудову нагоду відвідати мовний табір у Чехії. Ми вміємо поєднувати приємне з корисним – якісне навчання та неймовірно насичений , веселий відпочинок. У рамках програми табору діти отримують 40 академічних годин іноземної мови з носіями, вивчають граматику і тренують розмовну англійську або чеську. Щодня після навчання учнів чекає щось нове-розважальна та екскурсійна програма: подорожі Прагою, іншими містами Чехії та Європи,вечірки, спорт, спілкування. Отримуємо від літа максимум задоволення!
27 черв. 2023

Сьогодні Музей історії Дніпра знову зустрічав учнів 21 школи.Відбулося урочисте вручення документів про повну загальну середню освіту.

Любі наші 11-А, нехай чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення! У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі. Силою Вашої дитячої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.
27 черв. 2023

Сьогодні відбулося урочисте вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам 21 школи.

Захід відбувся у приміщенні Музею історії Дніпра. Любі наші 11-Б та так швидко пролетів час і настала мить прощання зі школою. Нам дуже хочеться, щоб кожен з вас знайшов своє місце в цьому великому світі з безмежними можливостями. Залишайтеся такими ж розумними, доброзичливими і щасливими, як в цей день. Бажаємо всім феєричного майбутнього!!
20 черв. 2023

Бровко Анна Сергіївна, вчитель англійської мови, з 1 по 3 червня долучилася до конференції "Teaching and Learning in Difficult Times" у Варшаві

Учасники мали змогу поспілкуватись із гостями з Великої Британії, які відвідали Західні країни. Курс спрямований на задоволення нагальних потреб учителів у складний період під час війни. Учасники обговорювали шляхи викладання у класі, які диктує нам час, а також навчилися новим методам створення безпечного середовища під час уроку.
6 черв. 2023

Сьогодні наш колектив вирушив на екскурсію до Спаського розплідника за квітучою насолодою, яскравими світлинами та гастровраженнями!

Ми відвідали:
26 трав. 2023

Пишаємося та бажаємо педагогічних успіхів і нових перемог!!!
18 трав. 2023

На Площі Героїв Майдану, ми долучилися до відкриття Вишиваної Мапи України.
15 трав. 2023

День Матері

Учні початкової школи привітали своїх матусь зі святом.