Навчаємось - розвиваємось.

Діти нашого ліцею № 21 відвідали ГО "Ноосфера" де студенти провели перше заняття по віртуальному програмуванню плат Arduino. Кожен з учнів, написавши невеличкий код, спробували себе в ролі програмістів.

Всесвітній день тварин

До Всесвітнього дня тварин, який покликаний об'єднувати зусилля людей в збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх тварин, наймолодші учні нашого ліцею продемонстрували своїх домашніх улюбленців і точно знають, що вони потребують нашої уваги і любові!
3 жовт. 2023

До дня захисника та захисниць України, в 9 класі пройшла виховна година на тему : "Герої рідного краю".

Урок був присвячений Андрію Божко, який навчався в Криворізькому державному педагогічному університеті, студенту історичного факультету. Андрій віддав своє життя боронячи Україну з перших днів війни, помер у 2022 році від кулі снайпера в Маріуполі на 23 році життя. Тіло батькам Андрія повернули лише через рік... Також учні 9 класу вшанували пам'ять всіх героїв хвилиною мовчання.

День пам'яті жертв Бабиного Яру

До Дня пам'яті жертв Бабиного Яру учні 10 класу подивились документальний фільм до дня пам'яті жертв Бабиного Яру. Також почитали спогади жителів Києва про цей страшний день: "Щоденники киянки про голод, розстріли і любов під час Другої світової війни"
2 жовт. 2023

"Хай небо буде мирним, а Україна чистою!"

У заходах протягом вересня 2023 року взяли участь більше 9000 учасників освітнього процесу Дніпра. Зробимо Україну чистою! Переможемо разом!

Учні ліцею № 21 відвідали мовний табір у м. Прага

У сфері європейської інтеграції учні ліцею № 21 відвідали мовний табір у м. Прага, беруть активну участь у міжнародному проєкті SELO, охоче вивчають іноземні мови.

Зустріч дітей з військовослужбовцем

До Дня захисника і захисниць України в ліцеї № 21 відбулася зустріч дітей з військовослужбовцем Збройних сил України, який прийшов у відпустку. Також наші учні і педагоги долучились до святкового концерту, присвяченому нашим захисникам.
30 вер. 2023

ВІТАЄМО!!!

До Дня працівників освіти Місцева професійна спілка "Об'єднання працівників освіти" м. Дніпро привітала вчителів ліцею № 21 з прийдешнім святом. Дякуємо за приємні подарунки!
30 вер. 2023

Умань

Діти нашого ліцею № 21 відвідали стародавнє місто Умань, де познайомились з історією створення і головними визначними пам'ятками, відвідали одне із семи чудес України - Софіївський парк та покаталися на човні по підземній річці Ахерон. І навчаємось старанно і відпочиваємо з користю!
29 вер. 2023

У школярів ліцею № 21 знову був насичений тиждень

Діти на уроках фізики познайомились і застосували новий метод вимірювання малих тіл "Методом рядів"; на уроках хімії робили макети агрегатних станів речовин; на уроках біології проводили дослідження продуктів харчування на вміст крохмалю; творили чарівні капелюшки на уроках трудового навчання та приємно і активно проводили перерви. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати наших дітей