28 вер. 2023

"Challenge Fest"

Діти ліцею № 21 долучились до проведення фізкультурно - спортивних заходів в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Challenge Fest"
26 вер. 2023

Сьогодні діти нашого ліцею № 21 відвідали ГО "Ноосфера"

Студенти провели перше ознайомче заняття по програмуванню плат Arduino, показали та розповіли як і що можна зробити за допомогою мікросхем та як їх використовувати у сучасній техніці.
23 вер. 2023

Ліцей № 21 «Перспектива» долучився до участі в проєкті «Вмузеї».

Урок історії в музеї історії Дніпра був цікавим та насиченим, учні на короткий час стали дослідниками та археологами, дізнались багато нових фактів з історії рідного міста. Наші вчителі завжди готові до участі в цікавих проєктах, бо мають бажання креативно проводити уроки та знайомити дітей з історією нашого славного міста
23 вер. 2023

Вітаємо!

Вчителька нашого ліцею № 21 Шведова Олена долучилася до змагань у рамках Спартакіади-2023, зайняла призове місце та отримала подарунки.
21 вер. 2023

У ліцеї №21 спортивне свято - Олімпійський тиждень!

Діти активно змагаються, виборюють першість, зміцнюють командний дух та отримують позитивні емоції!
19 вер. 2023

Сьогодні в ліцеї № 21 серед здобувачів освіти 8-10 класів проведено дослідження у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті».

Дослідження присвячене вимірюванню рівня знань учнів щодо застосування практичних навичок медіаграмотності. Опитування проводилося IREX (Радою міжнародних наукових досліджень) за підтримки Міністерства освіти та науки України, за сприяння Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ Великої Британії.
18 вер. 2023

Сьогодні наші учні, вчителі долучилися до Всесвітнього дня прибирання.

На наш захід були запрошені гості: Денис Мартьянов - представник організації München Hilft Ukraine e.V. ,Лоба Ольга Валеріївна- голова БФ " Рішучі серця", адвокат Євген Федоренко . Ми обговорили питання екології, взаємодопомоги. Разом ми прибирали територію школи та сортували сміття. Чудово та з користю провели час.
9 вер. 2023

Ось так пройшов перший тиждень навчання.

Веселощі, цікаві уроки, позитив і дружня атмосфера. Наші вчителі надихають дітей творити добро, креативно проводять уроки.
7 вер. 2023

Діти з перших шкільних днів відвідують гуртки " Весела інформатика" та "Smartики".

Кожен день школярі відкривають для себе щось нове та цікаве, а наші найкрутіші вчителі завжди вміють весело та з позитивом провести з ними час.
4 вер. 2023

Вack to school

Сьогодні для всіх був важливий день, адже школа так давно чекала своїх учнів. Школярі вирушили до школи, хтось - вперше в житті, а хтось - повернувся до шкільних друзів. Але скільки радісних емоцій учні отримали за сьогоднішній день! Бажаємо вам невичерпної енергії, радості та ефективного навчання.